Łódź: ul. Więckowskiego 20 lok. 42, 90-722 Łódź
Godziny otwarcia Kancelarii:
poniedziałek- piątek: 9.00-18.00

Dla Państwa wygody proponujemy wcześniejsze uzgodnienie telefoniczne terminu i miejsca spotkania.

Kontakt

Jeżeli szukasz pomocy prawnej na najwyższym poziomie i zależy Ci na pełnym zaangażowaniu oraz kompleksowym podejściu do Twoich spraw – zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Kancelarią w formie mailowej lub telefonicznej, bądź poprzez formularz kontaktowy.
Karolina Płusa
Karolina Płusa
2023-03-19
Otrzymałam w tej kancelarii adwokackiej wspaniałą pomoc w poważnej sprawie spadkowej. Takie sprawy ciągną się latami, a dzięki pomocy adwokata Muszalskiego mam już pełen spokój i odzyskane pieniądze. Polecam tego adwokata z Łodzi.
Paweł Kwiatkowski
Paweł Kwiatkowski
2023-03-16
Wahałem się początkowo, czy skorzystać z porady prawnika, ale wizyta u Pana Mateusza rozwiała moje wątpliwości, i utwierdziła w przekonaniu, że zrobiłbym błąd, nie udając się do jego kancelarii. Już na samym początku odniosłem wrażenie, że mam do czynienia z inteligentnym, błyskotliwym i kompetentnym człowiekiem. Pan Mateusz bardzo szybko wskazał na wiele aspektów dotyczącej mnie sprawy, które nie przyszłyby mi do głowy, a które są niezwykle ważne, i mogą zaważyć na finalnym rezultacie. Doradził w jaki sposób zabrać się do rzeczy, ustalił wspólnie ze mną strategię działania, i dał poczucie fachowego zaopiekowania. Co więcej, uzyskałem więcej pomocy niż to przewidziała godzinna wizyta, co świadczy o tym, że Pan Mecenas podchodzi do swojej pracy poważnie i z ogromnym zaangażowaniem. Z czystym sercem polecam tę kancelarię, i tego Prawnika.
Marta Tokarska
Marta Tokarska
2023-03-03
Moja sytuacja była trudna,wszystko było na opak pod górkę ale finalnie pozytywnie wygrana.Łatwy kontakt mailowy i telefoniczny ,przed rozprawami osobisty. Kompetentne i szczegółowe wyjaśnienia Pana mecenasa wszystkich zawiłych kwestii spraw. PROFESJONALISTA GORĄCO POLECAM
Magdalena Kędzierska
Magdalena Kędzierska
2023-03-01
Pan Mecenas bardzo profesjonalnie podszedł do mojej sprawy, wszystko dokładnie wyjaśnił i sprawa zakończyła się pozytywnie dla mnie. Bardzo polecam Pana Mecenasa.
elzbieta wysocka
elzbieta wysocka
2023-02-28
Polecam Pana Adwokata Mateusza Muszalskiego. Służy dobrą poradą i pozytywnie rozwiązaną sprawą. A do tego jest sympatyczny.
Stanisław Cygan
Stanisław Cygan
2023-02-28
Polecam Pana Mecenasa Muszalskiego. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w sprawie. Bardzo dobry kontakt z tym adwokatem. Bardzo polecam
Milena Franas
Milena Franas
2023-02-25
Polecam z całego serca! Otrzymałam bardzo szybką konsultację. Pełen profesjonalizm ze strony Pana Mateusza. Konkretne, fachowe doradztwo i nie za miliony monet.
Marianna Rat
Marianna Rat
2023-02-23
Polecam kancelarie mecenasa Mateusza Muszalskiego. Mądry, kulturalny i sympatyczny, a przede wszystkim kompetentny. Polecam i pozdrawiam
BOTcian
BOTcian
2023-02-02
Serdecznie polecam pana adwokata Mateusza Muszalskiego pełen profesjonalizm i świetny kontakt z klientem. Pan Mateusz to świetny fachowiec do każdej sprawy podchodzi z pełnym zaangażowaniem oraz potrafi rozwiązać nawet najtrudniejsze Tematy. Pełen profesjonalizm Polecam !!!
Tomasz Romanowski
Tomasz Romanowski
2023-01-28
Bardzo polecam Pana Mecenasa! Otrzymałem szybką konsultację w sprawie umowy z deweloperem. Wielki fachowiec w swojej dziedzinie! Serdecznie dziękujemy wraz z żoną. Bez dwóch zdań najlepszy adwokat w Łodzi
Skontaktuj się z nami  ul. Więckowskiego 20 lok. 42, 90-722 Łódź
  tel. +48 690 903 009
  mail: kancelaria@kancelariamuszalski.pl
  Godziny otwarcia Kancelarii:
  poniedziałek-piątek 9.00-18.00
  menu